Έλεγχοι προόδου και ενημέρωση γονέων

Αγαπητοί γονείς θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Παρασκευή 20 Μαρτίου το απόγευμα και ώρα 17:00 – 20:00 θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου στους γονείς και θα γίνει ενημέρωση από τους εκπαιδευτικούς για την πρόοδο των μαθητών / τριών.

Οι ειδικότητες θα δέχονται στις αίθουσες στις οποίες διδάσκουν. Η κ. Σπυρίδου Ελένη θα δεχτεί τους γονείς στη βιβλιοθήκη. Η κ. Βασιλειάδου Μαρία και οι δασκάλες Γαλλικών και Γερμανικών στην τραπεζαρία του σχολείου.

Από τη Διεύθυνση

Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive

Your email address will not be published.